Drodzy Rodzice!
W związku z informacjami podanymi przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Pracy podajemy do wiadomości, że od środy 6 maja 2020 roku Anglojęzyczne Niepubliczne Przedszkole Rainbow oraz Żłobek Rainbow wznawiają swoją pracę w formie stacjonarnej.
Ze względu na zaostrzone wymagania sanitarno-epidemilogiczne oraz konieczność zagwarantowania wszystkim osobom przebywającym na terenie naszych placówek maksymalnego bezpieczeństwa, jesteśmy zmuszeni wprowadzić pewne zmiany organizacyjne i dodatkowe procedury przeciwdziałające zakażeniu COVID-19.
Informujemy także, że Rodzice pragnący przyprowadzić dzieci do placówek muszą bezwzględnie przestrzegać ustalonych przez nas zasad.
Na chwile obecną procedury obowiązują od 6 do 24 maja 2020 roku i mogą zostać przedłużone, zaostrzone lub złagodzone wraz z rozwojem sytuacji w kraju. Przepisy dotyczą zarówno rodziców w żłobku jak i przedszkolu Rainbow.
Prosimy o dokładne zapoznanie się z załącznikami znajdującymi się w zakładce Dokumenty oraz o przesłanie decyzji dotyczącej chęci przyprowadzenia dziecka do żłobka/ przedszkola od 6 maja 2020.
Ostateczny termin przesyłania/ składania deklaracji chęci powrotu to 05.05.2020 godzina 9.00. Deklaracje należy składać wyłącznie drogą mailową na sekretariat@rainbow.kalisz.pl , gdyż jest to czytelne, przejrzyste i nie budzące jakichkolwiek wątpliwości.
Jeśli Rodzic nie ma możliwości wydrukowania oświadczenia prosimy przepisać jego treść na kartkę i zdjęcie podpisanego dokumentu także wysłać na maila.

ranbowk_zlbkusr

Dodaj komentarz